Fotografia artystyczna

Oferta producenta puzzli, firmy Heye jest bogata w puzzle z fotografią artysyczną. Puzzle z fotografią składają się najczęściej z 1000 (wymiary obrazka: 50×70 cm) lub 2000 elementów (wymiary: 136 x 48 cm). Puzzle z fotografią artystyczną to świetna rozrywka, lecz także wyjątkowa ozdoba dla twojego mieszkania.


Zakątki świata

Teraz możemy ułożyć zdjęcia najpiękniejszych zakątków ziemi i cieszyć się niezwykłymi krajobrazami, dzięki edycji Alexander Von Humboldt. Poznaj piękno dzikiej przyrody, złóż zapierające dech w piersiach widoki, korzystając ze wzorów fotografii artystyczne na puzzlach Heye.

latarnia morska

Potęga natury

Siła i nieobliczalność natury współgrają z jej pięknem. Obrazy na puzzlach Heye to także fotografie, przedstawiające potęgę przyrody. Erupcje wulkanów, błyskawice i zorze polarne – niebezpieczne i tajemnicze znaki natury, od których nie można oderwać oczu.

fale

Magiczne lasy

Gęste lasy, pnie drzew pokryte mchem, mgła przeszywana promieniami słońca i klimatyczne wodospady. Zapuść się w gąszcz dziewiczych lasów układając puzzle Heye!

lasy

Panoramiczne

Piękno przyrody w dużym formacie. Zachwycające fotografie i artystyczne ujęcia wydrukowane na dużym kartonie to nie tylko estetyczne obrazy, ale również wyzwanie dla gracza. Puzzle panoramiczne w orientacji wertykalnej lub horyzontalnej mają nietypowe wymiary: 95×33 cm.

panoramiczne-elephant